Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Czyżby lewactwo na UW przejęło rektorat oraz dziekanat tej uczelni? Środa, zwana profesorem i jej słuchacze.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zakazuje się debaty narodowcom, ale udostępnia się aulę uniwersytecką lewactwu oraz organizacjom takim jak Antifa, które do Polski sprowadzały niemieckich bandziorów, którzy bezkarnie bili i pluli na Polaków...

 Postępowa młodzież z Antify znowu pełna obaw.
 

"Profesorzyna" Środa (czysto polskie nazwisko) i jej lewicowy oraz lewacki elektorat oraz zawłaszczenie auli uniwersyteckiej przez lewackie organizacje, takie jak "Nigdy Więcej" oraz Antifę.

 Postępowa młodzież z Antify pełna obaw, wśród słuchaczy z Antify chodzą słuchy, że ci ludzie w zamaskowanych twarzach, którzy ośmielili się przerwać wykład tzw. profesor towarzyszki Środy, mieli na swoich ubraniach symbole swastyki i krzyża celtyckiego.

Okropne i straszne wieści rozeszły się natychmiast po całej Polsce, za pośrednictwem naszych polskojęzycznych mediów, Na wieść o tym faszystowskim incydencie postępowa młodzież żąda, aby rozstrzelać albo powsadzać do więzień tych faszystów, zamknąć ich wszystkich. Takie głosy można usłyszeć i przeczytać w komentarzach o tym zdarzeniu we wszystkich polskojęzycznych mediach w Polsce...

Jeden z towarzyszy z organizacji "Nigdy Więcej" powiedział w jednym z porannych programów w polskojęzycznej telewizji publicznej emitowanej dla ludności bantustan Polska, że faszyzm, antysemityzm i ksenofobia w Polsce znowu podnoszą swoje głowy...

No pasaran, odpowiedzieli na to towarzyszki i towarzysze oddelegowani na front walki ideologicznej w dziennikarstwie i publicystyce w polskich mediach.

Faszyzm nie przejdzie towarzyszki i towarzysze!

Geje i lesbijki oraz inni dewianci seksualni znowu razem w jednym szeregu!

 A nasze polskojęzyczne media aż huczą o tym wydarzeniu, w odróżnieniu od tego, co się stało w czasie meczu międzynarodowego w Izraelu, gdy lżono i wyzywano siostry Radwańskie, które reprezentowały tam Polskę.

 

KOMENTARZE

 • Ktoś lub Coś robi z młodych Polaków wała. A ja proponuję HERBATĘ NARODOWĄ.
  Ciekawi mnie, czy to jest to samo Coś, lub Ktoś, co wmawiało naiwnym ludziom, że Piłsudski samodzielnie ze swoją garstką legionistów dokonał skutecznego zamachu stanu i zarządzał trzydziestomilionowym państwem?
  Słuszny jest sprzeciw wobec propagandy uprawianej przez antychrześcijańskiego filozofa. Taki sprzeciw wyraża się przez odpowiednie wykłady, ulotki wypunktowujące kłamstwo środowe. Można zrobić jakiś sensowny heppening, interesującą wypowiedź przed kamerą z elementami humorystycznymi. Można sprawę wyrazić w satyrze, przez internet czy jeszcze jakoś inaczej. Gdybym ja tam był, to bym zademonstrował jak się robi apologetykę chrześcijańską w wieku XXI-wszym. No ale mnie nie było. Byli zamaskowani Nieznani Sprawcy. Jako apologeci polskiego katolicyzmu i wartości narodowych - nie sprawdzili się.
  Dla mnie wątpliwe są akcje robione przez osoby anonimowe. Na pewno nie są to osoby anonimowe dla Służb i ochroniarzy operujących na uczelni. Dlatego do chwili poznania osób, motywów i powiązań radzę się powstrzymać z opiniami. Żeby się nie okazało, że akcję zrobili ludzie, których tatusiowie pracowali w Gazecie Wyborczej i z Michnikiem są na ty. Że jesteśmy robieni w wała. Bo jesteśmy wpuszczani w następującą fałszywą alternatywą za pomocą w/w wydarzenia; albo jesteś za antychrześcijańską filozofką Środą, albo - za Nieznanymi Sprawcami przyodzianymi w małpie maski, podrygującymi niezdarnie i wykrzykującymi "raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę". Ja proponuję przychodzić na takie wykłady z termosem HERBATY NARODOWEJ i miażdżyć środzistów za pomocą uczciwej dyskusji i polemiki. Niech się spalą na stosie wstydu!
  :)
 • @Eugeniusz Sendecki 10:11:30
  Witam panie Eugeniuszu.

  Nie wiem czy to było słuszne czy nie? Być może ma pan rację, że ta akcja przyniesie więcej zła niż pożytku. Jednak chciałem zwrócić panu uwagę na to, że chyba do swoich by nie strzelali, nie chcieli by ich chyba wsadzać do więzień? Ale z nimi nigdy nic nie wiadomo. :)))

  W swoim komentarzu chciałem zwrócić również uwagę na to, że udostępnia się aulę UW pani Środzie, a w tym samym czasie odmawia się tego ONR-owi i MW.

  Uważam również, że w Polsce zawsze byli ci MY i ONI, te podziały nigdy nie zniknęły i trudno będzie je zlikwidować.

  p.s.

  Za co mieliby tych ludzi zatrzymać, mogli ich wylegitymować i spisać i nic więcej. Nie wiem jednak, czy to miało miejsce czy nie, i czy w ogóle ktoś zgłosił w tym czasie doniesienie do policji?

  Pozdrawiam.
 • LEWACTWO
  Osobiście nie widzę niczego złego w tym incydencie, ale uważam, że to nie jest skuteczna metoda walki z GÓWNEM ...

  I raczej nie wyglądali mi na prowokatorów ...
 • @fan-wolności 09:56:59
  To łowcy HIV-a.
 • @
  Prof. Środa nie zdążyła w porę dokonać aborcji na rodzącym się faszyzmie, hahahaha. Cóż, czekamy więc, aż KP i Leszek Miller poproszą gen. Wojtka Jaruzelskiego o wprowadzenie Stanu Wojennego. Inny moralny autorytet wydał już instrukcje, co należy robić z 'niezadowolonymi'- 'Pałowałbym'...
 • @Ultima Thule 10:31:59 - "(...)raczej nie wyglądali mi na prowokatorów ..."
  Być może była to grupa dobrze chcącej patriotycznej młodzieży polskiej zainspirowana Marszem Niepodległości, na którym gromkie wykrzykiwanie haseł przeciwko czerwonej hołocie jak najbardziej pasuje. W gmachu uczelni jednak podejmuje się dyskusję, wchodzi w dialog, działa merytorycznie i metodycznie. Znaczy - trzymając się tematu, miażdżąc kłamliwą filozofkę argumentami, demaskując jej anty-chrześcijaństwo ideologiczne i powiązania organizacyjno-finansowe. Działa się metodami kulturalnymi, dopuszczalnymi prawem i nie przekraczającymi granicy smaku.
  Na filmie ci ludzie pokazali się jako prości, naiwni buntownicy, nieco niezdarni, nieumiejący wbiec na salę i rozwinąć bannera, niezgrabnie podrygujący w rytm słabo słyszalnej muzyki (zapewne puszczanej z komórki?). Ich akcja wydaje się organizacyjną wpadką - oto jak nie należy robić zadymy!
  JA PAŃSTWU POWIEM, JAK POWINNA WYGLĄDAĆ MODELOWA ZADYMA;
  Należało było odczekać aż Filozofka Środa zacznie wykład i wygłosi jakieś miazmaty swoje homosiowskie i antyklerykalne, Najlepiej jakby się wypowiedziała była za homo-adopcją dzieci. W odpowiednim momencie takim kilku naszych intelektualistów powinno było zaatakować ją mądrze, elokwentnie, robiąc sobie jaja emocjonalnie i intelektualnie. Ktoś z naszych powinien wszystko filmować ostentacyjnie, a inny ktoś - kamerą ukrytą. Najlepiej na dwie kamery, po parze. Inny ktoś z naszych, najlepiej młode i wątłe dziewczę, robiące wrażenie dziewicy winno histerycznie zapiszczeć w obronie dzieci. Nie ma to jak ujmować się publicznie w obronie dzieci zmuszanych do czynów homo-nierządnych. W ten sposób wrabia się Środę propagowanie homo-europeizmu. Tak wrobioną Środę winna zaatakować inna nasza koleżanka, najlepiej dwie - i tutaj można dopuścić jakiś rękoczyn. Super by było, jakby z auli uniwersyteckiej wierzgającą pro-homoseksualną kidnapistkę wyniosły nasze dwie - trzy kobiety polskie, młode, jędrne, medialne. W tym miejscu można by było dopiero uruchomić naszych kolegów - znaczy mężczyzn. Żeby dali odpór środzistom i/lub ochroniarzom, gdyby ktoś z nich chciał odbić wierzgającą Środę. Inna sekcja mogłaby wtedy rozwinąć banner z patriotycznym hasłem, a na koniec koledzy nasi wymowniejsi zabrali by głos przed kamerą, że bardzo ubolewają, że wstydzą się że Władze Uczelni pozwoliły na taki durny wykład, prowokujący zdrową, żeńską część nowoczesnego społeczeństwa do dania odporu niesłusznej filozofce Środzie. Można by było tutaj rzucić do kamery, że dzięki obecności na sali nacjonalistów polskich nie doszło do podpalenia, że zadbaliśmy o mienie publiczne i że gdyby nie my, zdrowe siły społeczne - to by była draka i naruszenie nietykalności. A potem wszystko do internetu, żeby ludożerkę i leminżerkę skoławać i skaptować na naszą stronę polską. TAK SIĘ ROBI zadymy, Proszę Państwa! Grupa uwidoczniona na filmie zademonstrowała wybitny brak przywództwa, brak znajomości techniki, psychologii i ideologii. Przyznam, że w głębi serca mam nadzieję, że to byli prowokatorzy jacyś z Krytyki Politycznej, albo nawet i z Niemiec. Gdyby się okazało, że to była nasza polska młodzież patriotyczna - należało by się spalić ze wstydu!
 • @Eugeniusz Sendecki 11:10:15
  A na koniec akcji narodowcy powinni wyciągnąć kubki i częstować przechodniów HERBATĄ NARODOWĄ. I kiełbasą wieprzową - rzecz jasna.
  pozdrawiam
 • Nie rozumiem tego happeningu...
  jeżeli byli to Narodowcy to co chcięli osiągnąć tym zachowaniem? Czy Oni naśladowali prześmiewczo antifowców tymi maskami , skakaniem jak małpy w ZOO ...?
  takie małpowanie antify?
  nie rozumiem tego....prosze , niech mi ktoś to wyjaśni.

  wygląda rzeczywiście na jakąś prowokację samych lewusów.
 • DEWOTY W MEDIACH !
  To że media ( w znacznej części) , politycy , urzędy czy ci których obowiązkiem jest stać na straży przestrzegania prawa ...PRAWA RÓWNEGO DLA WSZYSTKICH .... są opanowane przez zdemoralizowane , zwichrowane emocjonalnie typy , wie właściwie każdy !
  Problem polega na tym , że jakikolwiek ruch , nawet najdrobniejszy , JESZCZE NORMALNEJ części społeczeństwa , wywołuje jakiś histeryczny-pedalski-dewiacki PISK , WRZASK i zwykłe darcie ryja głównie w mediach BOLSZEWICKICH !
  Czy ktoś zwrócił uwagę że obrażane PUBLICZNIE nasze tenisistki , na terenie Izraela , miały taka prasę tu i teraz w kraju nad Wisłą ?
  NIE, wręcz przeciwnie ten temat był , co najwyżej niszowym NEWSEM gdzieś między horoskopami czy innymi ogłoszeniami drobnymi !

  No cóż , to widać , słychać i czuć , ojjjj jak to dobrze czuć że w mediach skupiły się popłuczyny NORMALNOŚCI !
 • @Robert.Grunholz 13:29:15
  co jest złego w łysej głowie lub w salucie rzymskim ???
 • @Eugeniusz Sendecki 11:10:15
  Zgadzam się - w sumie to oni działają na korzyść Mittwocha ...
 • @Ultima Thule 13:48:30 - salut rzymski jest naturalna formą pozdrawiania się, wywodzacą z dziecinnego "pa-pa".
  Onegdaj z Bartłomiejem Kurzeją zrobiłem film w Orońsku (centrum rzeźby polskiej) o słynnej w wieku XIX-tym figurze słowiańskiego gladiatora pozdrawiającego salutem rzymskim publiczność Collosseum. Na filmie widać jednak, że inkryminowani Nieznani Sprawcy nie pozdrawiają nikogo salutem rzymskim, lecz podrygują w takt przez siebie jedynie słyszanej muzyki (zapewne WASP-owskiej). Podrygując sprawiają wrażenie niekorzystne, jakby byli zafascynowani murzynizmem (vide syn ubeka Bolec z filmu "Chlopaki nie płaczą"). Ja poczułem się tym zachowaniem dotknięty. Słuszne zawołanie "raz sierpem, raz młotem czerwoną hootę!" zostało SPROFANOWANE przez użycie w kontekście WASP-owskim, parobkowskim wręcz. Jeżeli to jest obraz współczesnej młodzieży polskiej to pozostaje nam gorzko zapłakać. Biednaś Ty Polsko, skoro wyzwalać spod okupacji WASP-owskiej, sowieckiej i bertonowskiej będą Ciebie TACY wyzwoliciele!
  [gorzko płacze, zawodzi, rozciera łzy po twarzy, drze włosy z glowy!]
 • @Robert.Grunholz 14:21:14
  Robercie żle obaj myślicie!

  Należy połączyć doświadczenie starszych z zapałem młodych i tylko tak można będzie do czegoś dojść!
  Pozdrawiam!
 • @prawi co wiec 13:00:47
  Domyślam się, że celem tej akcji było pokazanie lewactwu, że jednak ludzie nie pochodzą od małpy. :))) Tym chyba zajmuje się filozofka profesor Środa?
 • Jedynkowicze
  Zauważyłem, że tutaj też oni grasują.
  Pozdrawiam.
 • Bzdurne komentarze
  O czym Wy w ogole gardlujecie....Po pierwsze.Ludzie chcieli wejsc na spotkanie, by w nim uczestniczyc.Zadajac pytania, i komentujac wypowiedzi Srody, doprowadzic do jej kompromitacji.Sprawa sie nie udala, z powodu blokady przez ochrone...Reszta, to tylko konsekwencja tegoz.Po drugie.Maski na glowach oraz skakanie i buczenie, to forma happeningu w nawiazaniu do pogladow Pani Srody.Kto tego, nie rozumie - ten kiep...
 • @cziken1 17:18:39
  :) Pozdrawiam.
 • @cziken1 17:18:39
  tak, przechodziliśmy...z tragarzami....
  chcieli wejść , a maski mieli na wszelki wypadek.

  Jak ulał akcja przypasowała Tuskowi do projektu ustawy penalizującej "mowę nienawiści" .
  ....PRZYPADEK ???????????
 • Fotograf
  nie uchwycil koszyka z jajami.
 • @prawi co wiec 20:14:53
  To pan wreszcie chce obalić tę bandę czworga, już dzisiaj pięciorga czy nie? Bo nie rozumiem?

  Co mnie obchodzi, co chce ustanowić Tusk i jego szajka z PO? Przecież mamy ich obalić i ustanowić w Polsce polską władzę, a pan przejmuje się tymi bzdetami?

  Pan naprawdę na poważnie traktuje te idiotyzmy o mowie nienawiści?

  Jeżeli to ustanowią, to sami siebie na początku będą musieli powsadzać do pierdli, na początek Niesiołowskiego, Hankę z Warszawy, Palikota i jego ludzi oraz Środę, Piterę i Szczukę, Lisa i innych polskojęzycznych dziennikarzy, na przykład Olejnik i tych co prowadzą "szkło", Majewskiego i Wojewódzkiego...

  Wie pan po co ci ludzie zabrali ze sobą te maski, to miał być happening, mieli się przebrać za małpy, konie, goryle i mieli udawać lewaków. Mieli pokazać od czego pochodzą lewacy z Antify oraz, kogo miała za przodka Środa. pan naprawdę przy swojej wielkiej wrodzonej inteligencji tego nie może pojąć?

  Trzeba z nimi walczyć tą samą bronią co oni z nami, za pokazy artystyczne i wyrażanie swoich uczuć poprzez pokazy artystyczne jeszcze nikogo w PRL-u II bis nikogo nie skazano na karę więzienia. :)))))))

  Poza tym, czemu panu leży, tak na pana sercu to, co czynią polscy narodowcy i nacjonaliści, jeżeli pan ich uważa za narodowych socjalistów?

  Moim zdaniem powinien pan raczej wspierać panią Środę i Palikota w ich walce z faszyzmem, ksenofobią i antysemityzmem. Moim zdaniem nie powinien pan się tak tym wszystkim przejmować, co tam się wydarzyło w czasie tej nazwanej na tym portalu prowokacji. :))) Dzięki temu przecież narodowcy się skompromitują i stracą poparcie w narodzie.

  Od kiedy pan tak przejmuje się tym, co czynią polscy nacjonaliści i narodowcy?
 • @Marek.Lipski 21:18:47
  Zgadza się, napisałem o tym wyraźnie w tekście źródłowy, jednego dnia odmawia się polskim narodowcom pod byle pretekstem poprowadzenia spotkania w auli UW spotkania i odczytu i odbycia po nim dyskusji ze swoimi zwolennikami i przeciwnikami, po czym tą samą aulę wypożycza się dla pani Środy i jej zwolenników z Antify i organizacji gejowskich.
 • Socjotechnika
  Dzisiaj, kiedy w głównym wydaniu wiadomości mówili o tej sprawie, to przez połowę wywiadu z Witoldem Tumanowiczem pokazali jego emblemat ONR przyczepiony do marynarki. Chyba ekipa montująca chciała wśród "wiernych widzów" wywołać negatywne emocje związane z tym symbolem. Po ostatniej pokazowej akcji delegalizacyjnej, po której emocje już trochę opadły, lemingi kojarzą ten symbol tylko z jednym.
  Oni to potrafią grać ludziom na emocjach, ot cała "kochana" telewizja publiczna.
 • @Paweł Tonderski 21:07:45
  zbyt wiele insynuacji jak na jeden komentarz. niestety nie mogę się ustosunkować.
 • PIEKNA AKCJA GRATULUJE
  Właśnie tak nalerzy tępić BOLSZEWIĘ W POLSCE.
  GRATULUJE WAM niewiem kim jesteśćie ale jestem z was dumny.
  ANTYPOLSKIE środowiska nie mogą byc pewni niczego w Polsce nie maja prawa otwierać ust. Puki co maja prawo ucieczki ale niedługo i to prawo im minie.
 • @ Paweł
  Ten happening to w sumie średnio się udał - patrząc na to, co z niego media wykroiły dla gawiedzi. Ale może to i dobrze, bo młodzież narodowa uczy się, że oprócz dobrych chęci trzeba też trochę politycznej kalkulacji. Dobrze też, że w Audimaxie, a nie pod policyjnymi pałami nabierają doświadczenia.
  pozdrawiam
 • swojego czasu,
  kolega, będąc zmuszony do obecności w podobnej prelekcji, by nie być indoktrynowanym, jak wielu obecnych tam kolegów i koleżanek, zastosował prostą metodę sabotażu, miał ze sobą ampułki z wodą siarkowodorową, które dyskretnie rozrzucił po podłodze, które nieświadomi słuchacze rozdeptywali, smród zgniłych jaj, jaki zaczął się unosić, skutecznie przerwał lewacką indoktrynację, spęd przerwano, salę opróżniono, szczęście zapanowało między spędzonymi.
 • @ratus 01:17:38
  Witam imć ratusa, tak ma pan rację, trochę się nie udał, następnym razem będzie lepiej.
 • @
  chamstwu lewaków należy przeciwstawić się "siłom i godnościom osobistom" !!

  tam nie było ani jednego ani drugiego, dlatego uważam tę akcję za kompromitację dla konserwatyzmu.

  Korzystać z metod lewaków? dziwne stanowisko....
 • @Adam Czeczetkowicz 00:55:13
  Adamie, przyjeżdżaj do Warszawy. Bo tutaj młodzież polska niewinna, na rzeczy się nie znająca usiłowała powstrzymać atak Środy na Uniwersytecie Warszawskim. Niestety siły środzizmu okazały swoją miażdżącą przewagę i konieczna Twoja jest pomoc. Pokaż jak się w Białymstoku pikiety robi.
 • Ale o co chodzi?
  Fajny tekst, szkoda tylko, że nie odnosi się i nie wyjaśnia incydentu jaki miał tam miejsce.
 • @Adam Czeczetkowicz 00:55:13
  Czas, aby film pt. „Planeta Małp” nie był stałym wzorem na zielonej wyspie. Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej