Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Które odnośniki są oryginalne i kierują nas do organizatorów Marszu Niepodległości, a które to zwykłe fałszywki lewactwa i tzw. wolnościowców?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odnośniki kierujące nas na strony stworzone przez organizatorów MN i fałszywe, które kierują nas na strony lewactwa oraz na strony, na których na najbardziej znanego narodowca w historii Polski oraz najbardziej zasłużonego działacza RN,

wybiera się pana K*rwina...

 

 

 

 

Czy to prawda panie K*rwinie?

Takie oto pytanie zadałem na blogu pana K*rwina na NEon-e24.

//jkm.neon24.pl/post/101901,dzis-jestem-w-kromolowie-k-zawiercia-i-w-myszkowie#comment_891035

Podobno bierze pan udział w konkursie na najbardziej znanego i zasłużonego polskiego narodowca i działacza ruchu narodowego w historii tego Ruchu? Czy coś panu wiadomo na ten temat oraz na temat tego, kto się podszywa pod oficjalną stronę ruchu narodowego?

Czy to jest oficjalna strona czy fałszywka?

//ruchnarodowy.org.pl/

//ruchnarodowy.org/

A może ta?

//www.ruchnarodowy.pl/

A może ta?

//narodowcy.net/

Poddaję to nam do dyskusji, a co państwo na ten temat sądzą?

A jeszcze do tego dochodzi to, że na tych fałszywych stronach podany jest numer konta bankowego, na który ludzie utożsamiający się z ruchem narodowym i z organizatorami marszu niepodległości mają wpłacać swoje darowizny...

Zdaniem tzw. wolnościowców, tak właśnie ma wyglądać zdrowa rywalizacja i wolny handel oraz wolność gospodarcza. Inaczej żadnych zasad i przestrzegania norm obowiązujących w cywilizowanym narodzie, który został ukształtowany poprzez łacińską cywilizację.

  


Marsz Niepodległości 2013 - Płonąca Tęcza 3/3 (11.11.2013)

 

Janusz Korwin-Mikke i Piotr Gadzinowski o Marszu Niepodległości 2013

Zorganizowany należycie naród jest potęgą, której nic na świecie przeciwstawić się nie zdoła. Wobec tego organizacja narodowa ma obowiązek działać uczciwie i otwarcie.

Tylko obozy, działające przeciw narodowi i jego dobru, mają potrzebę uciekania się w walce o swe cele do środków nikczemnych – do kłamstwa, obłudy, oszczerstwa, nawet do skrytobójstwa.


Organizacja, wysoko ceniąca godność swego narodu, pragnąca, ażeby jak najwyżej stał pod względem religijnym i moralnym, może działać tylko środkami uczciwymi. Uczciwość wszakże, gdy staje do walki, wymaga wielkiego męstwa. Tchórze nigdy nie walczą uczciwie.

 • Źródło: fragment przemówienia wygłoszonego na zakończenie obrad powołujących do istnienia OWP w Poznaniu, grudzień 1926.

 

KOMENTARZE

 • dlaczego?
  dlaczego uważa pan przydomek "Korwin" za słowo nieprzyzwoite i w związku z tym wykropkowuje je?
 • @prawi co wiec 12:18:54
  Głupek chce ubliżyć nielubianemu politykowi a ubliża wszystkim herbu Korwin. Taki to patriota i narodowiec.
 • @korwinista 14:22:29
  Panowie korwinowcy, tam nic nie jest wykropkowane tam jest wpisana GWIAZDKA zamiast litery samogłoski "o". A tak na marginesie, czy w tym felietonie to jest dla panów najważniejsze?

  I jeszcze jedno, dlaczego panowie zakładają, że to miałoby pana Korwina od liberalizmu obrażać, a tym bardziej innych Korwinów?
 • @Paweł Tonderski 20:22:30
  Zatem jaki jest cel wygwiazdkowania tej litery?

  tak, tylko to wydało mi się w tym poście intrygujące.
 • Ciekawe, czy ktoś z entuzjastow organizacji marszow zwrocil się do prokuratury o wszczęcie postepowania
  przeciwko faszystowskim proweokatorom , ktorzy z dachu budynku rzucali zgromadzonymi tam kamieniami, butelkami z benzyną i siekierami ???
  Wykrzykiwanie "raz sierpem raz młotem w czerwona holotę" czyni z tej "czerwonej holoty" rasę niemal jak talmudyczna i raczej ją nobilituje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej